АНСАМБЛЬ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ "ФІЄСТА", НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ, ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ.Ансамбль спортивного бального танцю "Фієста" не тільки відпочиває влітку але й навчається та тренінгах-'Summer SPARTA' 01- 06. 08. 2021 Харків.


 

30.05. 2021 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у Всеукраїнському фестивалі спортивних бальних танців «Кубок Губернатора», м. Харків. Переможці: Фесенко Руслан і Гладун Софія.

 


 

23.05. 2021 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у змаганнях спортивних танців FNDL «ZP_DANCESPORT CUP – 2021», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Гладун Марія, Воробйов Микола і Федотова Софія, Хацевич Даніїл і Кінебас Мірослава, Фесенко Руслан і Гладун Софія, Кошулінський Деніс і Жадленко Ілона, Прядко Михайло і Романець Софія.

 


ВІТАЄМО НАЙКРАЩОГО ТА УСПІШНОГО ТРЕНЕРА!!!

Батьки та вихованці ансамблю.


 

16.05. 2021 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у Всеукраїнському фестивалі танців «Magic Dance», м. Дніпро. Переможці та призери: Кашулінский Денис і Жадленко Ілона.

 


 

15.05. 2021 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у фестивалі бальних танців «ZAPORIZHZHIA JPEN CHAMPIONSHIP», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Васютін Євген і Пугіна Катерина.

 


 

09.05.2021 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у відкритому чемпіонаті XII Ради Української танцювальної асоціації, у відкритих Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців «Весіння Мозаїка»», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Забродіна Олександра, Кабак Єлисей і Межевікіна Анастасія, Хацевіч Даниїл і Кінебас Мирослава, Кошулінський Денис і Жадленко Ілона, Васютин Віктор і Фасоль Аміна, Храпачов Лев і Петренко Олександра, Прядко Михайло і Романець Софія, Васютін Василь і Доновська Софія, Грипас Андрій і Головатенко Ксенія, Новотарський Микола і Мамай  Софія.

 


 

21.03. 2021 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у змаганнях спортивних танців «FNDL», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Воробйов Микола і Федотова Софія, Кабак Єлисей і Межевікіна Анастасія, Фесенко Руслан і Гладун Софія, Храпачов Лев і Петренко Олександра, Гладун Марія, Забродіна Олександра, Мікулін Альберт і Хауха Алісія.

 


 

20.03. 2021 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у змаганнях спортивних танців «SLOBOZHNSKY CUP», м. Дніпро. Переможці та призери: Новотарський Микола і Мамай Софія.

 


 

21.02. 2021 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «Зимова Першість - 2021», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Кінебас Мірослава, Кабак Єлісей і Межевікіна Анастасія, Воробьов Микола і Федотова Софія, Кашулінский Денис і Жадленко Ілона, Васютін Віктор і Фасоль Амінна, Васютін Василь і Доновська Софія, Фесенко Руслан і Гладун Софія, Гріпас Андрій і Головатенко Ксенія, Новотарський Микола і Мамай Софія. Призер (II місце) команда ансамблю спортивного бального танцю «Фієста» ПНЗ «МПДЮТ».

 


28.02. 2021 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у Всеукраїнському конкурсі спортивних танців «Запалюємо зірки - 2021», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Воробьов Микола і Федотова Софія, Кабак Єлисей і Межевікіна Анастасія, Кінебас Мирослава, Гладун Марія, Забродина Олександра, Кашулінский Денис і Жадленко Ілона, Фесенко Руслан і Гладун Софія, Васютін Василь і Доновська Софія, Грипас Андрій і Головатенко Ксенія, Новотарський Микола і Мамай Софія.


Запрошуємо дітей до молодшої групи ансамблю спортивного бального танцю "Фієста". Групу тренує Новотарський Микола. 


31.01. 2021 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у Міжнародних змаганнях «WINTER CUP - 2021», м. Днепр. Переможці та призери: Кінебас Мирослава, Кашулінский Денис і Жадленко Ілона, Фесенко Руслан і Гладун Софія, Новотарський Микола і Мамай Софія.


20.12. 2020 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав  участь у фестивалі спортивних танців «Різдвяні зустрічі - 2020», м. Запоріжжя. Переможці и призери: Кінебас Мирослава, Кашулінский Денис і Жадленко Ілона, Кабак Єлисей і Межевікіна Анастасия, Фесенко Руслан і Борис Марта, Грипас Андрій і Головатенко Ксенія, Новотарський  Микола і Мамай Софія.


13.12. 2020 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у Всеукраїнському фестивалі бальних танців «Час чудес - 2020», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Гладун Марія, Кінебас Мирослава, Кашулінский Денис і Жадленко Ілона, Хацевич Даніїл і Ковальська Софія, Мікулін Альберт і Хауха Алісія.


06.12. 2020 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «Bravo Cup - 2020», м. Дніпро. Переможці та призери: Кінебас Мирослава, Прядко Михайло і Романець Софія.


20.11. 2020 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «Осіння мозаїка - 2020», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Гладун Марія, Кашулінский Денис і Жадленко Ілона, Хацевич Даніїл і Ковальська Софія, Новотарський Микола і Мамай Софія, Мікулін Альберт і Хауха Алісія.


01.11. 2020 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «Легенди паркету - 2020», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Гладун Марія, Кінебас Мирослава, Кашулінский Денис і Жадленко Ілона, Фесенко Руслан і Борис Марта, Васютін Виктор і Фасоль Аміна, Васютін Василь і Доновська Софія, Прядко Михайло і Романець Софія, Грипас Андрій і Головатенко Ксенія.


18.10. 2020 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «IMPERIA CUP - 2020», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Кашулінский Денис і Жадленко Ілона, Хацевіч Даніїл і Ковальська Софія, Васютін Виктор і Фасоль Аміна, Мікулін Альберт і Хауха Алісія.


Вихованці ансамблю спортивного бального танцю «Фієста» ПНЗ «МПДЮТ» привітали вчителів міста Запоріжжя з Днем Вчителя романтичним танцем.

 

Вітаємо всіх вчителів та працівників освіти з професійним днем!!!


04.10. 2020 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно брав участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «GRAND CUP - 2020», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Кінебас Мирослава, Васютін Василь і Доновська Софія, Васютін Виктор і Фасоль Аміна, Кашулінский Денис і Жадленко Ілона, Хацевіч Данило і Ковальська Софія, Храпачов Лев і Петренко Олександра, Прядко Михайло і Романець Софія, Фесенко Руслан і Борис Марта.


20.09. 2020 год ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народный художникній колектив, ПНЗ «МПДЮТ» успішно с участь в відкритих Всеукраїнських змаганнях спортивных танців « Z GRAND CUP », м. Запоріжжя. Победители и призери: Кінебас Мирослава, Кашулинский Денис і Жадленко Илона, Фесенко Руслан і Борис Марта, Хацевич Данило і Ковальська Софія, Васютін Виктор і Фасоль Аміна, Васютин Євген і Пугіна Катерина.

13.09.2020 відбулось свято День Відкритих Дверей Міського Палацу дитячої та юнацької творчості, де ансамбль спортивного бального танцю «Фієста» брав активну участь. Дякую всім хто до нас прийшов та вибрав ансамбль спортивного бального танцю «Фієста» для своєї дитини. Запис триває. З початком нового навчального року всіх майбутніх танцюристів та їх батьків !!!