Ансамбль спортивного бального танцю "Фієста", народнИй художній колектив, позашкільний навчальний заклад "Міський Палац дитячої и юнацької творчості" Запорізької міської ради Запорізької області.


07-08.03.2020 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив ПНЗ «МПДЮТ», успішно брав участь у Міжнародних змаганнях XXXI TRADITIONAL INTERNATIONAL «PARAD NADIY - 2020», м. Київ. Переможці та призери: Новотарський Микола і Мамай Софія, Мікулін Альберт і Хауха Алісія.


16.02. 2020 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, успішно брав участь у відкритому чемпіонаті Ради Української Танцювальної Асоціації у командної першості, м. Запоріжжя. Переможці та призери: Гріпас Андрій і Головатенко Ксенія, Кошулінський Денис і Жадленко Ілона, Прядко Михайло і Романець Софія, Кузьменко Кирило і Довженко Кіра, Пирогов Василь і Шаля Алина, Петренко Ігор і Вагина Єлизавета.


02.12.2020 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, успішно брав участь у Міжнародних змаганнях бальних танців «WINTER CUP DNEPR -2020», м. Дніпро. Переможці та призери: Новотарський Микола і Мамай Софія, Прядко Михайло і Романець Софія.


25.01. 2020 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, успішно брав участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «ЕЛІТ - 2020», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Сухин Віталій, Хацевіч Данило і Гладун Марія, Фесенко Руслан і Борис Марта, Гріпас Андрій і Головатенко Ксенія, Васютін Виктор і Кінебас Мирослава, Васютін Василь і Доновська Софія, Петренко Ігор і Вагіна Єлизавета.


На новорічні свята ансамбль "Фієста" не тільки відпочивав, але і навчався з 04-07.01.2020 на Міжнародних зборах "International Dance Camp 2020" у місті Києві.


14.12. 2019 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, успішно брав участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «Різдвяні вітання – 2019», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Сухин Віталій, Хацевіч Данило і Гладун Марія, Фесенко Руслан і Борис Марта, Гріпас Андрій і Головатенко Ксенія, Новотарський Микола і Мамай Софія.


07.12.2019 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, успішно брав участь у Міжнародних змаганнях бальних танців «Stanislav Shklyars cup – 2019», м. Дніпро. Переможці та призери: Хацевіч Даніло і Гладун Марія, Фесенко Руслан і Борис Марта.


17.11. 2019 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, успішно брав участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «Осіння мозаїка - 2019», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Сухин Віталій, Кошулінський Денис і Жадленко Ілона, Хацевич Даніїл і Гладун Марія, Васютін Виктор і Кінебас Мирослава,

Хропачов Лев і Петренко Олександра, Фесенко Руслан і Борис Марта, Гріпас Андрій і Головатенко Ксенія, Кузьменко Кирило і Довженко Кіра, Болотов Владислав і Чиркова Єва, Новотарський Микола і Мамай Софія.

 

17.11. 2019 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, успішно брав участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «Кубок України – 2019», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Новотарський Микола і Мамай Софія, Мікулін Альберт і Хауха Алісія.


10.11. 2019 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, успішно брав участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «Запалюючи зірки - 2019», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Гріпас Андрій і Головатенко Ксенія, Кошулінський Денис і Жадленко Ілона, Сухин Віталій, Федорченко Михайло і Гладун Софія, Новотарський Миколай і Мамай Софія.


26-27.10.2019 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, успішно брав участь у відкритому Всеукраїнському фестивалі бальних танців «Dnipro dence stars - 2019», м. Дніпро. Переможці: Васютін Віктор і Кінебас Мирослава, Новотарський Миколай і Мамай Софія, Кошулінський Денис і Жадленко Ілона, Мікулін Альберт і Хауха Алісія.


20.10. 2019 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, успішно брав участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «GOLDEN STEP - 2019», м. Запоріжжя. Переможці та призери: Кошулінский Денис, Хацевич Данило і Гладун Марія, Васютін Віктор і Кінебас Мирослава, Храпачев Лев і Петренко Олександра, Фесенко Руслан і Борис Марта, Васютін Василь і Савченко Софія, Пирогов Василь і Шаля Алина, Грипас Андрій і Головатенко Ксенія, Старенко Роман і Посмітюха Наталія, Федорченко Михайло і Гладун Софія, Кузьменко Кирило і Довженко Кира.


Вихованци ансамблю спортивного бального танцю "Фієста" народний художний колектив України привітав педагогів міста!!!

29.09. 2019 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, успішно брав участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «GOLDEN CUP - 2019», м. Запоріжжя. Переможці: Фесенко Руслан і Борис Марта, Хацевич Даніїл і Гладун Мария, Кашулинский Денис, Сухин Виталий.

22.09. 2019 року ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», народний художній колектив, успішно брав участь у відкритих Всеукраїнських змаганнях спортивних танців «ZGRANDCUP», м. Запоріжжя. Переможці: Фесенко Руслан і Борис Марта, Хацевич Даніїл і Гладун Мария, Кашулинский Денис, Сухин Виталий.

Виступ ансамблю бального танцю "Фієста" на День Відкритих Дерей Позашкільного навчального закладу "Міський Палац дитячої та юнацької творчості"